Witamy na stronie internetowej Nualf

Biorąc pod uwagę obecne tendencje, z końcem tego wieku będziemy mieć jeden międzynarodowy język urzędowy, składający się głównie z angielskiego oraz dużej ilości słownictwa zaczerpniętego z innych języków. Natomiast wiek później, w roku 2200, żadne inne języki nie będą używane. Jakkolwiek nieszczęsne dla wielu osób może się wydawać to przewidywanie, będzie to jednak zmiana na dobre. Kiedy ludzie mogą się łatwo ze sobą komunikować, rozumieją oni punkty widzenia innych i istnieje duże prawdopodobieństwo, że będą oni pokojowo koegzystować. Gdy się współpracuje, można dokonać wielkich rzeczy.

Istnieje jednak DUŻY problem.

Angielski Nie dysponuje prawdziwym systemem ortograficznym !
Jest to powód, dla którego jest on trudny do nauczenia. Nie ma nigdzie Kogoś kto wiedziałby jak się pisze każde słowo. W rzeczywistości większość głównych języków nie dysponuje godnym systemem ortograficznym !

Nualf jest rozwiązaniem .

Nualf został początkowo stworzony w 1989 roku jako zastępstwo tradycyjnego angielskiego systemu ortograficznego. Obejmuje on każdą zgłoskę potrzebną do przedstawienia języka mówionego i wygląda w miarę podobnie do tradycyjnego systemu ortograficznego, tak więc jest czytelny dla każdego, nawet jeśli ktoś nie spotkał się z nim nigdy wcześniej . Nualf daje ci możliwość napisania poprawnie tekstu w przeciągu kilku miesięcy nauki zamiast wieloletniego zapamiętywania tysiąca kombinacji literowych pozbawionych sensu. Bez kłopotu będziesz mógł napisać każde słowo, które usłyszysz. To, w naturalny sposób, przyspieszy tempo przyswajania słownictwa. Dodatkowo większość języków składa się z tych samych głosek, które występują w angielskim. Tak więc Nualf można używać do napisania większości słów na Ziemi !

Nualf jest przyszłościowym systemem ortograficznym.

Zapraszamy do rewolucji.